Vedoucí pečovatelské služby - sociální pracovník

  • Stráž pod Ralskem

Pracovní místo ( Vedoucí pečovatelské služby - sociální pracovník ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Pracovní činnost
-odpovědnost za provoz organizační složky po stránce odborné, metodické, provozní a ekonomické včetně kontrolní činnosti
-odpovědnost za kvalitní a operativní poskytování sociální služby
-plánování průběhu poskytování sociální služby včetně jejího hodnocení podle osobních cílů, potřeb a schopností klientů
-podílení se na práci s uživateli sociálních služeb
-řízení podřízených zaměstnanců a kontrola jejich práce
-vypracování žádostí o dotace, jejich kontrola a vyúčtování
-provádění depistáže a sociálního šetření u potřebných občanů
Charakteristika pozice
-pracovní poměr na dobu určitou - zástup za mateřskou dovolenou a následně rodičovskou dovolenou
Platová třída odpovídající druhu
-9. platová třída dle nařízení vlády č. 564/2006 Sb. o platových poměrech zaměstnanců
ve veřejných službách a správě
Místo výkonu práce:
-Stráž pod Ralskem
Termín nástupu:
-ihned popř. dle dohody
Předpoklady:
-státní občanství ČR (v případě cizího státního občanství trvalý pobyt v ČR)
-věk 18 let
-způsobilost k právním úkonům
-bezúhonnost
Požadavky:
-vzdělání potřebné k výkonu povolání sociálního pracovníka dle § 110 zákona č. 108/2006 Sb. O sociálních službách
-znalost problematiky poskytování sociálních služeb dle zákona č. 108/2006 Sb. O sociálních službách
-výborné řídící a organizační schopnosti
-výborné komunikační schopnosti
-praxe ve vedoucí funkci výhodou
-samostatnost při řešení problémů
-vysoká zodpovědnost a důslednost při vykonávání funkce
-odolnost vůči stresu, vysoké pracovní nasazení
-velmi dobrá znalost práce na PC
-řidičský průkaz skupiny B (aktivní řidič)