Finance Manager

Pracovní místo ( Finance Manager ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
První kontakt e-mailem.
Scope of Responsibilities:
- develop projcts which are oriented towards low cost, high productivtiy and better quailty
- monitor company cash liquidity and control the debt/equity raion if necesssary
-keep company improving, growing up and surviving
- process the ...

Mohly by Vás zajímat obory:

Administrativa a organizace
Ekonomika a finance
Management
Personalistika, lidské zdroje
Bankovnictví a pojišťovnictví

Další volná místa

Supply Chain Manager v Plzni, vhodné i pro ABSOLVENTY Máte technické vzdělání a láká Vás práce v oboru strojírenství, kde byste uplatnili své organizační a komunikační dovednosti?
Grafton Recruitment s.r.o. Pilsen, Plný úvazek, Inzerováno před 2 dny

Account Manager - SW+B2B obchod Máte úspěšnou obchodní praxi v rozvoji nových trhů, oslovování zákazníků (výrobních i nerobních společností)? Máte zájem obchodně reprezentovat aplikaci usnadňující mezifiremní spolupráci? Nebojíte se prezentovat výhody sofistikovaného SW řešení ...
Grafton Recruitment s.r.o. Pilsen, Plný úvazek, Inzerováno před 4 dny

Monozukuri TCD Office Manager Místo výkonu práce: Rudolfovská tř. 204, České Budějovice Požadavky: výborná znalost japonského jazyka a výborná znalost anglického jazyka Náplň práce: postupná implementace metody monozukuri na všech úrovních firmy. Cílem je vytvoření produktu se ...
Mektec CZ s.r.o. České Budějovice, Inzerováno před 6 dny