SPOJMONT OSTRAVA s.r.o.

Brusič/ka

Odeslat

Pracovní náplň
Místo výkonu práce: Suderova 12, Ostrava, 70900
V případě zájmu se hlaste na email.

Náplň práce:
- broušení výrobků,
- finální úprava, ošetření finálních výrobků,
- kontrola výrobků, třídění a ukládání na paletu.

Požadujeme:
- min. SŠ/SOU
- znalost čtení výkresové dokumentace
- ochotu pracovat ve směnném provozu
- pečlivost, zručnost, spolehlivost, samostatnost

HPP na dobu určitou s možností prodloužení.Stravenky.
Volné místo brusič/ka pro lokalitu Ostrava.

Nabízíme
Nástup možný od: 10. 10. 2017
Směnovost: Dvousměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: Brusič/ka

Minimální požadavky vzdělání: Nižší střední odborné
Lokalita: Moravskoslezský kraj
Obor: Strojírenství, Výroba, provoz a řemesla
Pozici nabízí: SPOJMONT OSTRAVA s.r.o.
Ulice: Suderova 2080
Město: Ostrava
PSČ: 709 00

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Personalistka
E-mail: Personalistka
Telefon: +420 731 859 301

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: SPOJMONT OSTRAVA s.r.o.