Nabidky-prace.cz server s nabídkou práce online, každý den aktualizace volných míst.

Všeobecná zdravotní sestra

Pracovní místo ( Všeobecná zdravotní sestra ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Hledáme všeobecnou zdravotní sestru do třísměnného provozu. Požadujeme praxi 3-5 let u lůžka,
ve sféře zdravotní nebo sociální. Empatie ke klientům podmínkou.

Nabízíme:
podnikové stravování, měsíční finanční odměny.
Volné místo všeobecná zdravotní sestra pro lokalitu Kladno.

Mohly by Vás zajímat obory:

Farmacie a zdravotnictví

Další volná místa

Pedagog volného času/sociální pracovník/pracovník v sociálních službách Nabízená mzda se odvíjí dle praxe a vzdělání. (Pedagog VČ 17 500kč až 22 000kč , sociální pracovník 19 000 - 22 000kč. Pracovník v sociálních službách 17 500kč až 20 300kč). Po zkušební době má zaměstnanec nárok na osobní odměny. Požadavky: - ...
Salesiánské středisko Štěpána Trochty - dům dětí a mládeže Teplice, Inzerováno včera

Optometrista Místo výkonu práce: Masarykovo náměstí 351, Nýřany Hledáme optometristu (vhodné i pro absolventy) se zájmem o práci v zavedeném nestátním zdravotnicém zařízení při oční optice v Nýřanech a ve Stodě. Rozšiřujeme pracovní kolektiv. Požadujeme ...
Optika HB s.r.o. Nýřany, Inzerováno včera

Pracovníci ostrahy, strážní 12-ti hodinové směny,(denní-noční), prac.úvazek 37,5 hod týdně, bezúhonnost, pouze pro osoby zdravotně znevýhodněné, nebo osoby s ID 1. 3.stupně, informace na tel.: 773 742 379 Volné místo pracovníci ostrahy, strážní pro lokalitu Jesenice.
PCO - hlídací služba, s.r.o. Jesenice, Inzerováno včera

zavřítzavřít

Buďte první, kdo se dozví o nových nabídkách práce na našem serveru!
Parametry zasílání:

Nabídky práce.cz Vám odešlou upozornění na e-mail
pokud se zveřejnění volné místo dle Vašeho výběru

Odeslat

Po odeslání požadavku upřesněte hledanou pozici Zasílání upozornění lze kdykoliv zrušit