HYDRAP, spol. s r.o. Čištění strojů

Čištění strojů

Odeslat

Pracovní náplň
Požadujeme: manuální zručnost, spolehlivost, samostatnost
Náplň práce: čištění strojů - šestivřetenových automatů, ve firmě strojírenského zaměření
Volné místo čištění strojů pro lokalitu Zlín.

Nabízíme
Nástup možný od: 01. 11. 2017
Směnovost: Jednosměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: Čištění strojů

Minimální požadavky vzdělání: Základní + praktická škola
Lokalita: Zlínský kraj
Obor: Strojírenství, Výroba, provoz a řemesla
Pozici nabízí: HYDRAP, spol. s r.o.
Ulice: Návesní 1
Město: Zlín
PSČ: 760 01

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Vacková Pavla
E-mail: Vacková Pavla
Telefon: +420 577 145 556

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: HYDRAP, spol. s r.o.