VČERA, DNES A ZÍTRA s.r.o.

Provozní manažer - ka

Odeslat

Pracovní náplň
místo výkonu práce : Krnov
Máte zkušenosti v oboru gastronomie? Chcete se podílet na otevření netradičního bistra? Jste člověk organizačně a manažersky zdatný?

Pokud ano, pak hledáme právě Vás!

Pro nově vznikající kavárnu v Krnově přijmeme profesionála na pozici

PROVOZNÍ MANAŽER/KA

Co bude Vaší náplní práce?

- vedení týmu při vytváření konceptu restaurace a následné kompletní řízení
provozu kavárny,
- zpracování základní administrativy, rozpočtů, finančních plánů a marketingových
plánů k schválení,
- zodpovědnost za bezproblémový chod provozoven a jejich hospodářské
výsledky,
- zodpovědnost za propagaci a marketing kavárny,
- dohled a dodržování standardu kvality poskytovaných služeb v restauraci,
koordinace služeb a kontrola dodržování provozních předpisů, pravidel a
směrnic,
- vedení týmu zaměstnanců (dohled nad chodem směny, přijímání a propouštění
zaměstnanců),
- udržování kontaktu s dodavateli,
- cenotvorba, vedení skladu, objednávky, příjem zboží, zodpovědnost za měsíční
fyzické a dokladové inventarizace,
- zodpovědnost za řešení operativních problémů a jejich systematickou prevenci
plánováním údržby,
- reprezentování podniku na jednáních s obchodními partnery a státními úřady.

Co byste měl/a mít?

- zkušenosti se zaváděním nového podniku na trh,
- výbornou zkušenost v oboru gastronomie,
- praxi minimálně 5 let na obdobné pozici a odpovídající vzdělání,
- organizační a manažerské schopnosti,
- přirozený respekt.

Co by Vám nemělo chybět?

- samostatnost i týmový duch,
- loajalita, odpovědnost a důslednost,
- kreativita, akční jednání, i

Nabízíme
Nástup možný od: 01. 12. 2017
Směnovost: Jednosměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: Provozní manažer - ka

Minimální požadavky vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Lokalita: Moravskoslezský kraj
Obor: Administrativa a organizace, Management, Zemědělství a lesnictví
Pozici nabízí: VČERA, DNES A ZÍTRA s.r.o.
Ulice: nám. Minoritů 128
Město: Krnov
PSČ: 794 01

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Zuzana Procházková
Telefon: +420 773 606 233

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: VČERA, DNES A ZÍTRA s.r.o.