Šéfkuchař v pohostinství

Pracovní místo ( Šéfkuchař v pohostinství ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Přijmeme do restaurace s českou kuchyní kuchaře s praxí na HPP. Nabízíme velmi dobré platové ohodnocení + prémie, podnikové stravování a další výhody. Kontakt pro zájemce 737 728 697.
Volné místo šéfkuchař v pohostinství pro lokalitu Havraň.

Mohly by Vás zajímat obory:

Ekonomika a finance
Audit, daně, účetnictví

Další volná místa

ČÍŠNÍK/SERVÍRKA ČÍŠNÍK/SERVÍRKA Kontakt: p. Beschastny Yury, e-mail: 607075455@seznam.cz Životopisy zasílejte na uvedený e-mail. Praxe a znalost staroslovanské kuchyně výhodou, vysoké pracovní nasazení a odpovědnost. Aktivní znalost RJ. Volné místo číšník/servírka ...
Přírodní Pivní Lázně s.r.o. Děpoltovice, Inzerováno před 2 dny

Přírodní Pivní Lázně s.r.o. Karlovy Vary, Inzerováno před 2 dny

Kuchaři (kromě šéfkuchařů) náplň práce: vaření nepálské a indické kuchyně. požadujeme 2 roky praxe v tomto oboru. Jedná se o turnusové služby, otevírací doba 11.00-22.00 hod. Způsob prvního kontaktu: telefonicky denně od 10.00-15.0 hod. Volné místo kuchaři (kromě šéfkuchařů) ...
OMCHAN s.r.o. Litoměřice, Inzerováno před 3 dny