Šéfkuchař v pohostinství

Pracovní místo ( Šéfkuchař v pohostinství ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Přijmeme do restaurace s českou kuchyní kuchaře s praxí na HPP. Nabízíme velmi dobré platové ohodnocení + prémie, podnikové stravování a další výhody. Kontakt pro zájemce 737 728 697.
Volné místo šéfkuchař v pohostinství pro lokalitu Havraň.

Mohly by Vás zajímat obory:

Ekonomika a finance
Audit, daně, účetnictví

Další volná místa

Kuchař/ka Místo výkonu práce: Bílinská č.p. 3490/6, Ústí nad Labem. Požadujeme: nutná znalost asijských jídel, koření a technologických postupů. Nabízíme: mzdu 18 000,- Kč. Telefonicky si sjednat osobní schůzku. Volné místo kuchař/ka pro lokalitu Ústí nad ...
WK IMPORT s.r.o. Ústí nad Labem, Inzerováno před 2 dny

KUCHAŘ/KA KUCHAŘ/KA Kontakt: p. Ivánek Petr, tel.: 737281968, e-mail: bebrovad@eltodo.cz Rád/a vaříš? Buď naším KUCHAŘEM / KUCHAŘKOU Přijmeme kuchaře nebo kuchařku do 4*hotelu v centru Karlových Varů. Rádi dáme šanci šikovným a spolehlivým kolegům se zájmem o ...
Národní dům provozní, s.r.o. Karlovy Vary, Inzerováno před 2 dny

KUCHAŘ/-KA KUCHAŘ/-KA - mzda se odvíjí od délky praxe - jedná se o českou kuchyni, hotová jídla i minutky HLÁSIT SE: Rejzek Karel, tel.: 775 110 902, e-mail: restaurace.emeran@kliny.cz, osobně lze po telefonické domluvě Volné místo kuchař/-ka pro lokalitu ...
Karel Rejzek Klíny, Inzerováno před 2 dny