Šéfkuchař v pohostinství

Pracovní místo ( Šéfkuchař v pohostinství ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Přijmeme do restaurace s českou kuchyní kuchaře s praxí na HPP. Nabízíme velmi dobré platové ohodnocení + prémie, podnikové stravování a další výhody. Kontakt pro zájemce 737 728 697.
Volné místo šéfkuchař v pohostinství pro lokalitu Havraň.

Mohly by Vás zajímat obory:

Ekonomika a finance
Audit, daně, účetnictví

Další volná místa

Kuchař/ka školní jídelny Požadujeme vyučení v oboru Nabízíme: - příjemné rodinné prostředí pavilonové školy - příspěvek na školní stravování - nadstandartní příplatky za vařeníí cizím strávníkům Volné místo kuchař/ka školní jídelny pro lokalitu Kladno.
Základní škola a Mateřská škola Kladno, Jiráskova 457 Kladno, Inzerováno včera

Kuchař/ka - specialista na vietnamskou kuchyň Místo výkonu práce: Opletalova č.p. 265, Neštěmice, Ústí nad Labem. Požadujeme: vyučení v oboru, znalost vietnamské kuchyně - specialista na vietnamskou kuchyň. Nabízíme: mzdu 14 900 - 15 500,- Kč., podnikové stravování. Kontakt: telefonicky si ...
Thanh Nguyen Van Ústí nad Labem, Inzerováno včera

Kuchař/ka Pracovní poměr na dobu určitou s možností prodloužení. Pracovní doba Po-Pá 6.30 -18.30, So-Ne 6.00-14.30, dlouhý a krátký týden. Požadujeme: vyučení v oboru, schopnost pracovat v týmu, přizpůsobivost, dobrý zdravotní stav, praxe v závodním ...
Podkrušnohorské domovy sociálních služeb Dubí - Teplice, příspěvková organizace Dubí, Inzerováno včera