Nabidky-prace.cz server s nabídkou práce online, každý den aktualizace volných míst.

Účetní

Pracovní místo ( Účetní ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Základní požadavky na uchazeče: SŠ nebo VŠ vzdělání ekonomického směru. Praxe ve výrobní společnosti výhodou. Znalost AJ na komunikativní úrovni. Znalost práce na PC - pokročilý MS Excel, znalost ERP systémů výhodou. Výborná znalost českých účetních standardů, znalost IFRS výhodou. Výborná znalost ...

Mohly by Vás zajímat obory:

Administrativa a organizace
Ekonomika a finance
Audit, daně, účetnictví

Další volná místa

HR SPECIALIST, až 30 000 Kč, Hradec Králové Rychle rostoucí mezinárodní společnost se zastoupením po celém světě hledá vhodné uchazeče na pozici HR SPECIALIST. Co Vás na této pozici čeká?
Grafton Recruitment s.r.o. Hradec Králové, Plný úvazek, Inzerováno včera

ŘIDIČ VYSOKOZDVIŽNÉHO VOZÍKU - SKLADNÍK Požadujeme: - vzdělání střední odborné nebo vyučení - platné oprávnění k řízení VZV nebo zkušenost s řízením VZV - řidičský průkaz sk. B - ochota pracovat i přesčas - dobrý zdravotní stav a fyzická kondice - manuální zručnost - praxe ...
JUTA a.s. Višňová, Inzerováno před 3 dny

ÚČETNÍ Do ekonomického oddělení hledáme ÚČETNÍ/ÚČETNÍHO. Náplň práce je účtování přijatých faktur, vystavování faktur, účtování pokladních a bankovních operací. Požadujeme SŠ vzdělání ekonomického směru s maturitou, znalost podvojného účetnictví, praxi v ...
KARSIT HOLDING, s.r.o. Jaroměř, Inzerováno před 3 dny

zavřítzavřít

Buďte první, kdo se dozví o nových nabídkách práce na našem serveru!
Parametry zasílání:

Nabídky práce.cz Vám odešlou upozornění na e-mail
pokud se zveřejnění volné místo dle Vašeho výběru

Odeslat

Po odeslání požadavku upřesněte hledanou pozici Zasílání upozornění lze kdykoliv zrušit