Detektiv - Strážný na prodejně

  • Ústí nad Labem

Pracovní místo ( Detektiv - Strážný na prodejně ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Místo výkonu práce: Ústí nad Labem.
Požadujeme: vyučení nebo základní vzdělání, zdravotní průkaz, časová flexibilita, poctivost, ochota pracovat a učit se novým věcem, fyzická zdatnost, odolnost vůči stresu, slušné vystupování, praxe v oboru výhodou, profesní průkaz Strážný 68-008-E výhodou, ochota cestovat (ubytování hrazeno), ŘP sk. B .
Nabízíme: mzdu 75 - 95,- Kč/hod., pracovní poměr na dobu určitou, možná je i dohoda o provedení práce, nástup možný ihned.
Osobně po telefonické domluvě tel. čísle 730891313 p. Oldřich Vlasák.
Volné místo detektiv - strážný na prodejně pro lokalitu Ústí nad Labem.