ORIS spol. s r.o.

Geodet, projektant, technik (i stavební)

Odeslat

Pracovní náplň
Místo výkonu práce: Morava. Nástup dle domluvy.
Požadavky: vzděl. SŠ technického zaměření, praxe v oboru výhodou. Vhodné i pro absolventy SŠ.
První kontakt je možný telefonicky nebo e-mailem.
Volné místo geodet, projektant, technik (i stavební) pro lokalitu Olomouc.

Nabízíme
Nástup možný od: 15. 11. 2017
Směnovost: Jednosměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: Geodet, projektant, technik (i stavební)

Minimální požadavky vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Lokalita: Olomoucký kraj
Obor: Stavebnictví a reality, Výroba, provoz a řemesla
Pozici nabízí: ORIS spol. s r.o.
Ulice: Mišákova 280
Město: Olomouc
PSČ: 779 00

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Lenka Sedláková
E-mail: Lenka Sedláková
Telefon: +420 737 249 374

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: ORIS spol. s r.o.