SPAK Foods s.r.o.

SKLADNÍK - ŘIDIČ MANIPULANT

Odeslat

Pracovní náplň
Místo výkonu práce: Sušice, Nádražní 623, PSČ 342 01
Zaměstnanec zajišťuje: výdej a vychystávání hotového zboží, manipulace se zbožím, příjem výrobního materiálu, nakládka vozidel, řízení motorových vysokozdvižných vozíků
Požadujeme: vyučení v jakémkoliv oboru, řidičské oprávnění skupiny B, C, výhodou praxe v logistice.
Po zapracování - Nadstandardní platové ohodnocení závislé na výkonu, mimořádnou odměnu na letní dovolenou a Vánoce, příplatek na stravování a dojíždění, příplatek za noční směnu 15%, důchodové připojištění, věrnostní odměna, měsíční poukázka FlexiPass, 2 dny zdravotního volna navíc, pracovní místo v Sušici.
Kontaktní osoba: Marie Vaňková tel.376502815,
e-mail: vankova@spak.cz
Způsob prvního kontaktu: telefonicky od 8.00 hod.-14.00 hod.,e-mailem
Volné místo skladník - řidič manipulant pro lokalitu Sušice.

Požadavky
Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B, Řidičský průkaz - řízení nákladních automobilů - skupina C

Nabízíme
Nástup možný od: 06. 09. 2018
Směnovost: Třísměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: SKLADNÍK - ŘIDIČ MANIPULANT

Minimální požadavky vzdělání: Nižší střední odborné
Lokalita: Plzeňský kraj
Obor: Administrativa a organizace, Doprava a logistika, Státní, veřejná správa
Pozici nabízí: SPAK Foods s.r.o.
Ulice: Nádražní 623
Město: Sušice
PSČ: 342 01

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Marie Vaňková
E-mail: vankova@spak.cz
Telefon: +420 376 502 815

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: SPAK Foods s.r.o.