CERGOMONT s.r.o.

instalatér - topenář

Odeslat

Pracovní náplň
Pracovní poměr na dobu neurčitou.
Vyučení v oboru; předností jsou zkušenosti s montážními pracemi; pracovitost, flexibilita, slušnost; ŘP sk. B.
Zaměstnanecké výhody: firemní vzdělávání, odborné kurzy.
Místo výkonu práce v rámci ČR.
Volné místo instalatér - topenář pro lokalitu Blansko.

Požadavky
Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B

Nabízíme
Nástup možný od: 27. 09. 2017
Směnovost: Jednosměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: instalatér - topenář

Minimální požadavky vzdělání: Střední odborné (vyučen)
Lokalita: Jihomoravský kraj
Obor: Stavebnictví a reality, Výroba, provoz a řemesla
Pozici nabízí: CERGOMONT s.r.o.
Ulice: Sukova 1052
Město: Blansko
PSČ: 678 01

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Ilona Mertenová
E-mail: Ilona Mertenová
Telefon: +420 777 707 727

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: CERGOMONT s.r.o.