Skladník - jednosměnný provoz

  • Turnov

Pracovní místo ( Skladník - jednosměnný provoz ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Náplň práce
- Příjem, kontrola a evidence objednaného zboží, materiálu, komponentů a dílů a jejich uložení na příslušné místo.
- Vykládání zboží, materiálu, komponentů a dílů pro výrobu.
- Organizace a doplňování materiálu a komponentů.
- Vedení evidence o materiálu a zboží, včasné informování o stavu zásob.
- Práce s VZV a paletovým vozíkem.
- Běžná údržba mechanizačních prostředků a ostatního skladového zařízení.

Požadujeme
- Vyučení
- Ochotu učit se novým věcem
- Ochotu pracovat ve dvousměnném provozu
- VZV výhodou

Nabízíme
- Spravedlivé a nadstandardní finanční ohodnocení.
- Široká nabídka benefitů - příspěvek na stravování, penzijní připojištění, volný čas, kulturu, sport, zdraví
- 3 dny volna navíc
- Nadstandardní příplatky za víkendové směny, odměny za mimořádné směny
- Více volna v době překážek na straně zaměstnance stěhování, svatba, pohřeb...
- Očkování proti chřipce
- Slevy na volání, na výrobky
- Slevy na právní služby, úřední ověření podpisů
- Odměny, prémie, bonusy apod.
- Firemní akce pro zaměstnance – vánoční večírek, firemní oslavy, dny pro zaměstnance… a mnohem více
Volné místo skladník - jednosměnný provoz pro lokalitu Turnov.