Zástupce vedoucího prodejny

  • Rumburk

Pracovní místo ( Zástupce vedoucího prodejny ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

* Místo výkonu práce: Pražská č.p. 366/20a
Rumburk 2-Horní Jindřichov.
Požadavky:
o vstřícné a příjemné chování,
o schopnost vést a motivovat tým,
o rychlé a správné reakce na potřeby zákazníků,
o spolehlivost a zodpovědnost,
o základní znalost práce na PC,
o SŠ vzdělání (maturita/výuční list),
o zkušenost z obchodu výhodou.
Upřesnění činnosti:
o odpovědnost za svěřenou prodejnu v době nepřítomnosti vedoucí/ho prodejny,
o objednáte zboží a zajistíte jeho správné umístění na prodejně,
o zodpovídáte za kvalitu a čerstvost zboží pro naše zákazníky,
o budete se podílet na zaškolení nových kolegů,
o budete obsluhovat zákazníky na pokladně a často s nimi komunikovat.
Vše ostatní vás v rámci zaškolení naučíme.
Kontakt: Telefonicky v době 08:00 - 18:00 hod., e-mailem, osobně po předchozí telefonické domluvě na adrese Penny Market Rumburk nebo tel. 284 096 165 - náborová linka

Nabízené výhody: práce v blízkosti domova, možnost zkráceného úvazeku, 1 týden dovolené navíc již od nástupu - celkem 5 týdnů, stravenky v hodnotě 65 Kč, příspěvek na penzijní/životní pojištění, nadstandardní příplatek za práci v neděli ve výši 30%, propracovaný systém benefitní cafeterie, vánoční poukázky v hodnotě 1800Kč, pitný režim na pracovišti.
Volné místo zástupce vedoucího prodejny pro lokalitu Rumburk.