pracovníci v živočišné výrobě

Pracovní místo ( pracovníci v živočišné výrobě ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Požadujeme:
vztah ke zvířatům
KONTAKT: hlásit se předem telefonicky a dohodnout schůzku Ing. Buba 606 146 565
Volné místo pracovníci v živočišné výrobě pro lokalitu Dolní Lutyně.

Mohly by Vás zajímat obory:

Zemědělství a lesnictví

Další volná místa

Řidič MKD Pracoviště: Příčná č.p. 129/3, Olomouc. Místo výkonu práce EU. Pož.: ŘP sk. C, E. Jedná se o mezinárodní dopravu - pro vývoz zboží z regionu Morava. Nástupní plat: 18.500,- Kč + odměny, diety (mzda 35.000 až 50.000,- Kč), 10.000,- Kč náborový ...
OL TRANS CZ, s.r.o. Olomouc, Inzerováno včera

Dělník/dělnice v dřevovýrobě Pracoviště: Šumperská č.p. 1354, Uničov. Nástup možný ihned. Kontakt je možný osobně na adrese pracoviště, v pracovní dny od 8.00 - 13.00 hod. nebo e-mailem. Volné místo dělník/dělnice v dřevovýrobě pro lokalitu Uničov.
ČERNÝ COMPONENTS s.r.o. Uničov, Inzerováno včera

Číšník/servírka Pracoviště: Riegrova č.p. 381/22, Olomouc. Steakhouse v Olomouci přijme do svých řad posily na pozici číšník/servírka. Praxe výhodou, ne podmínkou. První kontakt je možný POUZE mailem. Volné místo číšník/servírka pro lokalitu Olomouc.
STEAKHOUSE RIEGROVKA s.r.o. Olomouc, Inzerováno včera