vedoucí prodejny hraček HM Studio a.s.

  • Strakonice

Pracovní místo ( vedoucí prodejny hraček HM Studio a.s. ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Pro prodejnu hraček HM Studio a.s. ve Strakonicích přijmeme od 1.8.2017 vedoucí prodejny.
Nástup je možný od 1.8.2017 na hlavní pracovní poměr s možností prodloužení.

Hlavní náplň vaší práce:
- Práce na prodejně, obsluha zákazníků, příjem a objednávky zboží.Odvod tržeb do banky.Měsíční uzávěrky.

Očekáváme od Vás:
- Středoškolské vzdělání
- Pečlivost,rychlost, příjemné vystupování a zájem o práci
- Čistý trestní rejstřík
- Ochota učit se novým věcem, vytrvalost a časovou flexibilitu

Nabízíme:
- Zajímavá práce v prodejně hraček
- Odpovídající finanční ohodnocení
- Zaučení
- Zaměstnanecké slevy na hračky,stravenky
- Zázemí české stabilní společnosti , příjemný kolektiv

KONTAKT: Mullerová Jana, tel.: 737279684, e-mail: j.mullerova@hmstudio.cz
Volné místo vedoucí prodejny hraček hm studio a.s. pro lokalitu Strakonice.