Opravy textilních strojů - BETEX, s.r.o.

Cukrář/ka

Odeslat

Pracovní náplň
Požadujeme: vyučení v oboru nebo praxe v oboru.
Možnost prodloužení doby určité.
První kontakt: telefonicky v době od 8:00 do 15:00 h., nebo e-mailem.
ov.6.11.17
Volné místo cukrář/ka pro lokalitu Rožnov pod Radhoštěm.

Nabízíme
Nástup možný od: 01. 12. 2017
Směnovost: Jednosměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: Cukrář/ka

Minimální požadavky vzdělání: Střední odborné (vyučen)
Lokalita: Zlínský kraj
Obor: Gastronomie, cestovní ruch
Pozici nabízí: Opravy textilních strojů - BETEX, s.r.o.
Ulice: Ostravská 451
Město: Rožnov pod Radhoštěm
PSČ: 756 61

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Šárka Holubová
E-mail: Šárka Holubová
Telefon: +420 725 987 441

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: Opravy textilních strojů - BETEX, s.r.o.