účetní - podvojné účetnictví

Pracovní místo ( účetní - podvojné účetnictví ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
pracoviště Brusné
- Požadavky: SŠ ekonomického zaměření, praxe v oboru nutná - firma pomůže, podvojné účetnictví, zkušenost s IS Helois výhodou, zodpovědny přístup k práci
- nástupní HM 25.000,-Kč, po zapracování HM 30.000,-Kč
- Písemné žádosti se strukturovaným životopisem zasílejte na e-mail: ...

Mohly by Vás zajímat obory:

Administrativa a organizace
Ekonomika a finance
Audit, daně, účetnictví