BAUMASCHINEN s.r.o.

Stavební mistr/ová

Odeslat

Pracovní náplň
Místo výkonu práce: Ostrava
Zasílejte svůj životopis na uvedený e-mail

Požadavky:
ŘP sk. B
Vzdělání v oboru stavebnictví
Praxe v oboru stavebnictví nutná
Komunikační a organizační schopnosti
Volné místo stavební mistr/ová pro lokalitu Ostrava.

Požadavky
Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B

Nabízíme
Nástup možný od: 01. 07. 2018
Směnovost: Jednosměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: Stavební mistr/ová

Minimální požadavky vzdělání: Střední odborné (vyučen)
Lokalita: Moravskoslezský kraj
Obor: Chemie a potravinářství, Stavebnictví a reality
Pozici nabízí: BAUMASCHINEN s.r.o.
Město: Ostrava

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Vladimír Šimera
E-mail: baumaschinen-zivotopis@seznam.cz

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: BAUMASCHINEN s.r.o.