Nabidky-prace.cz server s nabídkou práce online, každý den aktualizace volných míst.

Elektrikář

Pracovní místo ( Elektrikář ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Elektrikář - vzdělání střední odborné s výučním listem. Pracoviště Srnín. Prac. poměr na dobu určitou s možností prodloužení, nástup ihned, prac. úvazek plný, prac. doba třísměnná (jedná se i noční provoz). Mzda 19.000,-- - 23.000,-- Kč hrubého. Požadujeme: vyhlášku 50/1978 Sb. Zaměstnanecké ...

Mohly by Vás zajímat obory:

Elektrotechnika a technika
Stavebnictví a reality

Další volná místa

Elektrikář/ka Elektrikář/ka - vzdělání střední odborné s výučním listem. Pracoviště Prostřední Svince. Pracovní poměr na dobu neurčitou, prac. úvazek plný, nástup ihned, prac. doba jednosměnná. Mzda od 25.000,-- -30.000,-- Kč hrubého. Požadujeme: ŘP sk B, ...
K.S. elektro s.r.o. Dolní Třebonín, Inzerováno před 6 dny

ELEKTRIKÁŘ Požadavky: minimálně vyučen, vyhláška 50/1978 Sb., řidičský průkaz sk. B výhodou. Náplň práce: elektroinstalační práce na stavbách v Jihočeském kraji Volné místo elektrikář pro lokalitu České Budějovice.
ELFAR s.r.o. České Budějovice, Inzerováno před 7 dny

Elektrikář Zapojení jednotlivých elektrických částí do finálního výrobků dle technické dokumentace. Požadujeme platnou vyhlášku č. 50/1978 Sb. Nabízíme nadstandardní mzdu, stravenky, práci na 1 směnu (6:00 - 14:00) v příjemném a menším kolektivu. V případě ...
NSE Solutions, s.r.o. Jindřichův Hradec, Inzerováno déle jak týden

zavřítzavřít

Buďte první, kdo se dozví o nových nabídkách práce na našem serveru!
Parametry zasílání:

Nabídky práce.cz Vám odešlou upozornění na e-mail
pokud se zveřejnění volné místo dle Vašeho výběru

Odeslat

Po odeslání požadavku upřesněte hledanou pozici Zasílání upozornění lze kdykoliv zrušit