florista/ka

  • Bystřice nad Pernštejnem

Pracovní místo ( florista/ka ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

V rámci integrovaného operačního programu Strakovo zahradnictví - sociální firma musí být uchazeč o práci v této sociální firmě z okruhu osob znevýhodněných na trhu práce (konkrétně osob dlouhodobě nezaměstnaných a vedených déle než jeden rok v evidenci uchazečů o zaměstnání)
KONTAKTNÍ OSOBA: Eva Munzarová - vedoucí zahr. centa, info@zcstrakovo.cz
Náplň práce
- vazba květin, svatební, dárkové a smuteční vazby, aranžování přírodních materiálů
- péče o řezané, pokojové a venkovní rostliny
- spolupráce na marketingových aktivitách ZC, ( příprava akcí - prodejní výstavy, svatby, oslavy atd. )
- aplikace ochranných prostředků proti chorobám a škůdcům rostlin
- prodej a výroba floristických výrobků a doplňků zboží, obsluha pokladny
- komunikace se zákazníky ZC
- nabídka a prodej rostlin, zahradních výrobků a doplňkového zboží
- příjem a označení zboží, naskladnění zboží do regálů a ostatních prodejních ploch
- zodpovědnost za přehledné uspořádání produktů a zajištění pořádku a čistoty v areálu centra
- pracovní úvazek celý nebo zkrácený

Požadavky:
- nabídka práce je vhodná pro budoucí absolventy středních nebo vysokých škol
- vzdělání v oboru, ale není podmínkou, vítáni jsou také absolventi uměleckých SŠ
- možnost realizace a uplatnění nápadů, zájem o květiny a rostliny - s citem pro krásu a estetiku
- schopnost přinášet nové nápady, kreativita
- základní znalosti práce na PC - obsluha pokladny,
- aktivní řidič ( ŘP sk. B ).
- orientace v základním sortimentu rostlin, technickém a dekoračním materiálu
- dovednosti v oblasti zahradnictví a floristiky, ochrany