MANAŽER PROJEKTU ve specializované IT firmě (home office+equity)

  • Turnov

Pracovní místo ( MANAŽER PROJEKTU ve specializované IT firmě (home office+equity) ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Firma Fundpeak hledá do svého týmu projektového manažera pro komerční rozvoj aplikace pro analýzu investičního portfolia fondů. Budete pracovat v naší kanceláři v Turnově s možností práce z domova.
Náplň práce:
- analýza klientských požadavků a návrh funkcí pro rozvoj firemní aplikace pro správu investičního portfolia fondů
- vedení programátorského vývoje
- vedení marketingových aktivit
- projektové řízení při větších klientských implementacích
Požadujeme:
- pokročilou znalost angličtiny
- spolehlivost, férové jednání a nadprůměrné pracovní nasazení
- dobré organizační i komunikační schopnosti
- zkušenosti s vedením týmu a projektovým řízením výhodou
- znalost programování, online marketingu a investičních statistik výhodou
Nabízíme:
- uplatnění Vašich nápadů
- možnost práce z domova
- možnost podílu na výsledcích firmy
- pohodový kolektiv
- práci s moderními technologiemi v zajímavém prostředí finančních trhů
Fundpeak vyvíjí webové aplikace pro správu investičního portfolia podílových fondů a fondů alternativního investování. Firma má především zahraniční klienty.
Volné místo manažer projektu ve specializované it firmě (home office+equity) pro lokalitu Turnov.