Strojníci chladicího zařízení

  • Valašské Meziříčí

Pracovní místo ( Strojníci chladicího zařízení ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

STROJNÍCI CHLADICÍHO ZAŘÍZENÍ
Nástup možný ihned.
POŽADUJEME: SOU/SŠ v technickém oboru (elektro, vodo - topo , strojní, zámečník)
Výhodou: znalosti chladírenské a klimatizační techniky, platné osvědčení z vyhl. č. 50/78 Sb., § 6, platný svářečský průkaz, osvědčení pro řízení motor. vozíků
NÁPLŇ PRÁCE: obsluhuje čpavkové průmyslové chladící zařízení včetně kompresorů s chladícím výkonem do 1,5 MW, nastavuje regulaci teplot chladíren a chladírenských prostor, kontroluje provoz zařízení a zaznamenává technické parametry, identifikuje, eventuelně odstraňuje závady na chladícím zařízení, provádí preventivní údržbu chladícího zařízení včetně kompresorů
NABÍZÍME: jistota stabilního zaměstnání na HPP ve společnosti s dlouholetou tradicí; zázemí prosperující společnosti; odpovídající finanční ohodnocení; pracoviště vybavené špičkovou technikou; nadstandardní zaměstnanecké benefity - 25 dnů dovolené, vánoční odměna, příspěvky na životní a penzijní připojištění, závodní stravování, vnitropodniková telefonní síť, lázeňské pobyty, očkování proti chřipce, odměny za odpracované roky a životní jubilea, zaměstnanecké balíčky, bezúročné půjčky atd...
PRVNÍ KONTAKT: životopisy zasílejte e-mailem: prace@krasno.cz do předmětu uveďte strojník. Informace na telefonním čísle 571 855 275, 571 855 282
ov. 19.10.
Volné místo strojníci chladicího zařízení pro lokalitu Valašské Meziříčí.