REAL Trade Agency s.r.o.

Skladník - závozník

Odeslat

Pracovní náplň
Závozník pro rozvoz zboží- nápoje, Požadujeme zodpovědnost a spolehlivost. Možno výběru prac.poměr na dobu určitou, neurčitou nebo DPP, příspěvek na stravování. Kontakt: mailem.
Volné místo skladník - závozník pro lokalitu Planá nad Lužnicí.

Nabízíme
Nástup možný od: 04. 09. 2017
Směnovost: Dvousměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: Skladník - závozník

Minimální požadavky vzdělání: Základní + praktická škola
Lokalita: Jihočeský kraj
Obor: Výroba, provoz a řemesla
Pozici nabízí: REAL Trade Agency s.r.o.
Ulice: Chýnovská 535
Město: Planá nad Lužnicí
PSČ: 391 11

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Monika Nováková
E-mail: Monika Nováková
Telefon: +420 381 253 181

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: REAL Trade Agency s.r.o.