Skladník v potravinářském průmyslu

  • Choustník

Pracovní místo ( Skladník v potravinářském průmyslu ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Pro našeho významného klienta hledáme vhodné kandidáty na pozici skladníka v potravinářském průmyslu.
Požadujeme:
časovou flexibilitu
fyzickou zdatnost
spolehlivost
řidičské oprávnění na vysokozdvižný vozík je výhodou
Náplň práce:
manipulace s hotovými produkty a skladová evidence
Nabízíme:
5 týdnů dovolené
plně hrazené stravenky
svoz zdarma
Kontakt: telefonicky - ve všední den od 8:00 do 16:00,
emailem, osobně - Balbínovo náměstí 15/II, Jindřichův Hradec
Volné místo skladník v potravinářském průmyslu pro lokalitu Choustník.