Pracovník Lobby - technický dispečer

  • Kutná Hora

Pracovní místo ( Pracovník Lobby - technický dispečer ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Náplň práce:
- obsluha řídícího systému automatizace budov Siemens
- diagnostika závad technických zařízení budov, vzduchotechniky, plynových kotlů, kompresorů, MaR…
- sledování spotřeby energie s analýzou efektivního využití zařízení
- provádění drobných oprav zařízení
- vyhledávání příležitostí k neustálému zlepšování
Požadujeme:
- minimálně SOU/výuční list v oboru elektro
- platné osvědčení vyhlášky č. 50 /1978 Sb. § 5 (§ 6 výhodou)
- zkušenosti s údržbou technických zařízení budov výhodou
- základní dovednosti práce na PC
- pracovní režim - nepřetržitý provoz
- chuť pracovat
Nabízíme:
- Perspektivní zaměstnání v silné a stabilní mezinárodní společnosti.
- možnost pracovat s nejmodernějším technickým zařízením
- minimální plat od 26 000 Kč
- kvalitní zaškolení na pracovišti, získání dalších oprávnění - topičský průkaz atd
- motivační program
- náborový příspěvek 15 000 Kč
- nápoje zdarma
- možnost profesního a platového růstu
- stravenky
V případě zájmu se hlaste telefonicky v PO-PÁ v 9-16hod, případně emailem.
Místo výkonu práce: Vítězná 1, Kutná Hora
Volné místo pracovník lobby - technický dispečer pro lokalitu Kutná Hora.