právník/čka odboru stavebního

  • Brno

Pracovní místo ( právník/čka odboru stavebního ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Tajemník ÚMČ Brno-sever vyhlašuje v souladu s § 7 zákona č. 312/2002 Sb., o úřednících územních samosprávných celků a o změně některých zákonů, ve znění pozdějších předpisů (dále jen zákon č. 312/2002 Sb.), výběrové řízení na místo úředníka/úřednice na dobu určitou (zástup za dlouhodobou nemoc):
Právník/právnička odboru stavebního
Místo výkonu práce: ÚMČ Brno-sever, Bratislavská 70, 601 47 Brno a ostatní území města Brna
Charakteristika pozice: Výkon státní správy na úseku územního plánování a stavebního řádu, především právní podpora pro stavební odbor a vedení správního řízení, zejména řízení o správních deliktech
Platové podmínky: v souladu se zákonem č. 262/2006 Sb., zákoník práce, ve znění pozdějších předpisů, a nařízením vlády č. 564/2006 Sb., o platových poměrech zaměstnanců ve veřejných službách a správě, ve znění pozdějších předpisů (11. platová třída od 18.590,- Kč dle započitatelné praxe + další příplatky dle příslušných právních předpisů).
Předpokládaný termín nástupu: dle dohody
Požadavky:
- vysokoškolské vzdělání v magisterském studijním programu v oboru právním
- znalost obecně závazných předpisů souvisejících s vykonávanou činností, zejména zákon č. 183/2006 Sb., stavební zákon a zákon č. 500/2004 Sb., správní řád
- dobrá znalost práce na PC (Word, Excel, VITA, ASPI)
- schopnost jednat s lidmi
- samostatnost, flexibilita, ochota celoživotního vzdělávání
Dále výhodou:
- praxe ve veřejné správě
- zkouška odborné způsobilosti při územním rozhodování a při rozhodování na úseku stavebního řádu a vyvlastnění
Základní předpoklady:
- státní občanství ČR,