Mistr/mistrová ve výrobě

Pracovní místo ( Mistr/mistrová ve výrobě ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Místo výkonu práce: Chrudimská 1663, 535 01 Přelouč
Náplň práce:
- řízení střediska výrobního úseku se zaměřením na plnění harmonogramu zakázek (kusová a malosériová výroba v automobilovém průmyslu)
- vedení zaměstnanců, plánování práce, kontrola a hodnocení práce podřízených zaměstnanců ...

Mohly by Vás zajímat obory:

IT - správa systémů, hardware
Výroba, provoz a řemesla

Další volná místa

MISTR SLADKÉ VÝROBY Místo výkonu práce: Sázava č.p. 180, 563 01 Lanškroun Požadujeme: - vyučení v daném oboru či praxi na obdobné pozici - zkušenosti s vedením pracovního týmu - organizační a komunikační schopnosti - schopnost plánovat a dotahovat věci do konce Náplň ...
Pekařství a cukrářství Sázava s.r.o. Sázava, Inzerováno včera

Mistr výroby a prodeje Pracoviště: Šiškovice. Pracovní náplň: jednání se zaměstnanci, praxe v řízení provozu vítána, ŘP sk. C vítán. Nabízíme: stravování. Kontakt: telefonicky nebo e-mailem. Volné místo mistr výroby a prodeje pro lokalitu Licibořice.
Ing. Vladimír Meduna Licibořice, Inzerováno před 2 dny

AUTOLAKÝRNÍK/-ICE - MISTR/-OVÁ V PROVOZU AUTOLAKOVNY AUTOLAKÝRNÍK/-ICE - MISTR/-OVÁ V PROVOZU AUTOLAKOVNY - PP na dobu neurčitou, nástup dohodou - Náplň práce: veškeré lakýrnické práce na osobních a dodávkových vozidlech, dohled a kontrola procesů / postupů oprav vozidel, výstupní kontrola vozidel po ...
DÍTĚ LOGISTIC s.r.o. Hradec Králové, Inzerováno před 2 dny