SVOS, spol. s r.o.

Mistr/mistrová ve výrobě

Odeslat

Pracovní náplň
Místo výkonu práce: Chrudimská 1663, 535 01 Přelouč
Náplň práce:
- řízení střediska výrobního úseku se zaměřením na plnění harmonogramu zakázek (kusová a malosériová výroba v automobilovém průmyslu)
- vedení zaměstnanců, plánování práce, kontrola a hodnocení práce podřízených zaměstnanců (zámečnická a klempířská dílna nebo montáž, čalounická dílna a lakovna)
Požadavky:
- ÚSO technického zaměření
- praxe v řízení pracovního kolektivu
- dobrá znalost práce na PC (MS OFFICE, Helios Green - výhodou)
- řidičský průkaz B (ŘP C - výhodou)
- komunikativnost, důslednost, řídící a organizační schopnosti
Nabízíme:
- samostatnou a zodpovědnou práci v prosperující společnosti
- motivující mzdové ohodnocení
- možnost vzdělávání a rozvoje
- příspěvek na stravování
Nátup možný IHNED
Volné místo mistr/mistrová ve výrobě pro lokalitu Přelouč.

Požadavky
Práce s PC - dobrá znalost MS Office, Helios Green - výhodou, Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B - výhodou

Nabízíme
Nástup možný od: 01. 12. 2017
Směnovost: Jednosměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: Mistr/mistrová ve výrobě

Minimální požadavky vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Lokalita: Pardubický kraj
Obor: IT - správa systémů, hardware, Výroba, provoz a řemesla
Pozici nabízí: SVOS, spol. s r.o.
Ulice: Chrudimská 1663
Město: Přelouč
PSČ: 535 01

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Simona Lejhancová
E-mail: Simona Lejhancová
Telefon: +420 466 955 743,724 107 030

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: SVOS, spol. s r.o.