CentroFinance, s.r.o.

ŘEDITEL/KA

Odeslat

Pracovní náplň
ŘEDITEL/KA - Místo výkonu práce: Beroun. Upřesňující informace: zkušební doba trvá 6 měsíců. Náplň práce: celkové vedení společnosti, příprava měsíční zprávy o výsledcích činnosti společnosti (ruština), měsíční finanční plánování. Požadavky: zkušenosti s řízením pobočkové sítě (min. 3 roky), znalosti v rozsahu odborného minima o finančním trhu, základní znalosti o struktuře, subjektech a fungování trhu spotřebitelského úvěru, znalost práce na PC (Windows, MS Office, 1-C), ruština (pokročilý, slovem i písmem), ŘP sk. B. Zaměstnanecké výhody: firemní benefity, telefon, notebook. Kontakt: e-mailem.
Volné místo ředitel/ka pro lokalitu Beroun.

Nabízíme
Nástup možný od: 01. 11. 2017
Směnovost: Jednosměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: ŘEDITEL/KA

Minimální požadavky vzdělání: Vysokoškolské
Lokalita: Středočeský kraj
Obor: Administrativa a organizace, Ekonomika a finance, Management, Personalistika, lidské zdroje, Bankovnictví a pojišťovnictví
Pozici nabízí: CentroFinance, s.r.o.
Ulice: Husovo nám. 42
Město: Beroun
PSČ: 266 01

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Andrej Saburov
E-mail: Andrej Saburov

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: CentroFinance, s.r.o.