Mzdová účetní

  • Trutnov

Pracovní místo ( Mzdová účetní ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

MZDOVÁ ÚČETNÍ
Náplň práce:
- zodpovědnost za vedení mzdové agendy společnosti
- zadávání osobních dat zaměstnanců do personálního a mzdového systému
- vedení daňové evidence, daňová přiznání
- příprava a zpracování dat pro úřady
- zpracování reportů a statistik
Požadujeme:
- SŠ/VŠ vzdělání ekonomického směru
- praxe na pozici mzdové účetní min. 3 roky
- zkušenosti s vedením mzdové agendy pro střední objem zaměstnanců
- znalost mzdových předpisů, daňových zákonů, sociálního a zdravotního pojištění
- znalost zákoníku práce
- smysl pro detail, pečlivost, spolehlivost
Nabízíme:
- zázemí stabilní společnosti
- příležitost nadále rozvíjet dosavadní znalosti a zkušenosti
- odpovídající finanční ohodnocení
- širokou škálu firemních benefitů (příspěvek na stravování, týden dovolené navíc, možnost dalšího vzdělávání atd.)
- nástup ihned
Strukturované životopisy s motivačním dopisem zasílejte na uvedenou e-mailovou adresu:
PORFIX CZ a.s., Kladská 464, 541 03 Trutnov
Kontaktní osoba: Kateřina Vítová, tel. 737 208 331
Email: vitova@porfix.cz
www.porfix.cz (odkaz kariéra)
Volné místo mzdová účetní pro lokalitu Trutnov.