AmRest s.r.o. Pokladní

Pokladní

Odeslat

Pracovní náplň
Pracoviště: Kafkova č.p. 555/59, Olomouc. Osobní kontakt je možný na pracovišti každé pondělí a úterý od 10:00 - 15:00 hod.
Požadujeme: týmový hráč, pozitivní, komunikativní, zodpovědný, flexibilní, orientovaný na hosta. Zkušenosti s kasou vítány.
Zaměstnanecké výhody: možnost kariérního růstu, spropitné, výhody v rámci našich značek, příplatek za svátek 100%, příplatek za soboty, neděle 10%.
Volné místo pokladní pro lokalitu Olomouc.

Nabízíme
Nástup možný od: 01. 12. 2018
Směnovost: Pružná pracovní doba

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: Pokladní

Minimální požadavky vzdělání: Základní + praktická škola
Lokalita: Olomoucký kraj
Obor: Chemie a potravinářství, Výroba, provoz a řemesla, Gastronomie, cestovní ruch
Pozici nabízí: AmRest s.r.o.
Ulice: Kafkova 555
Město: Olomouc
PSČ: 783 01

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Jana Drlíková
E-mail: kfchanadt@amrest.eu
Telefon: +420 601 368 001

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: AmRest s.r.o.