JIP východočeská, a.s. Prodavač-prodavačka

Prodavač-prodavačka

Odeslat

Pracovní náplň
Pracovní náplň:
Příjem zboží na prodejnu a jeho umístění
Inventarizace zboží a správa položek v programu sklad6
Zodpovědnost za prezentaci zboží dle firemních standardů
Pravidelné zajištění kontroly kvality a čerstvosti zboží

Váš profil:
Střední odborné vzdělání nebo delší praxe v oboru
Znalost práce na PC
Pečlivost, odpovědnost, spolehlivost, trpělivost
Zbožíznalství výhodou
Příjemné vystupování
Čistý trestní rejstřík
Obchodní a komunikační předpoklady

Zaměstnavatel poskytuje zaměstnanecké slevy.

Kontaktní osoba: pan Lubomír Gürtler, tel.: 725 977 200, e-mail: lubomir.gurtler@jip-napoje.cz .
Zájemci o nabízenou pozici si nejprve domluví schůzku na výše uvedeném telefonním čísle.
Volné místo prodavač-prodavačka pro lokalitu Prachatice.

Nabízíme
Nástup možný od: 16. 10. 2017
Směnovost: Turnusové služby

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: Prodavač-prodavačka

Minimální požadavky vzdělání: Střední odborné (vyučen)
Lokalita: Jihočeský kraj
Obor: Chemie a potravinářství, Obchod, prodej a nákup
Pozici nabízí: JIP východočeská, a.s.
Ulice: nám. Přátelství 665
Město: Prachatice
PSČ: 383 01

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Lubomír Gürtler
E-mail: Lubomír Gürtler
Telefon: +420 725 977 200

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: JIP východočeská, a.s.