IT TECHNIK

  • Liberec

Pracovní místo ( IT TECHNIK ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Náplň práce:
- spolupráce a podpora týmu (analýza, udržování, navrhování zlepšení a aktivní zlepšování IT systémů BEKO)
- technická, odborná a konzultační podpora
- sledování technologií
- analýza a jiná činnost spadající do oblasti podnikání zaměstnavatele.
- činnost na interní IT systémech BEKO za účelem zlepšování efektivity a bezpečnosti vnitřních systémů a procesů.
- IT administrativní činnost na interních systémech a zařízení BEKO
- tvorba dat souvisejících s těmito systémy
Požadujeme:
- úplné střední vzdělání technického směru
- zkušenosti se správou webové prezentace, klient / server aplikací
- znalost programování, makra, PHP, SQL, Java
- znalost AJ na komunikační úrovni
- ochotu učit ne novým věcem a stále se na sobě pracovat
- flexibilitu
Nabízíme vám:
- individuální finanční ohodnocení
- odborný i pracovní růst (pravidelná školení, semináře)
- příjemné pracovní prostředí
- firemní bonusy
Hlásit se e-mailem.
Volné místo it technik pro lokalitu Liberec.