PACOVSKÉ STROJÍRNY, a.s. Specialista pro tvorbu a kontrolu cen

Specialista pro tvorbu a kontrolu cen

Odeslat

Pracovní náplň
Náplň práce: příprava kalkulací a cenových nabídek; zpracování předpokládaných materiálových, mzdových a kooperačních nákladů dle zadání zákazníka; kalkulace jednoduchých nerezových výrobků po komplexní procesní celky; sledování a vyhodnocování skutečných nákladů a kalkulovaných nákladů; denní komunikace a spolupráce s ostatnímu členy týmu PACOVSKÝCH STROJÍREN
Požadavky: primárně hledáme někoho se strojním zaměřením (SŠ nebo VŠ), ale šikovného člověka se zkušeností v oboru nezavrhneme; znalost v technické dokumentaci (orientace a čtení); samostatnost, zodpovědnost
Nabízíme: práci na trvalý pracovní poměr – doba neurčitá; dobré finanční ohodnocení; možnost odborného vzdělávání; příspěvek na dopravu; příspěvek na závodní stravování; příspěvek na životní pojištění; možnost ubytování; další sociální výhody dané firemní kulturou; benefity poskytované naší společností
Volné místo specialista pro tvorbu a kontrolu cen pro lokalitu Pacov.

Nabízíme
Nástup možný od: 01. 10. 2017
Směnovost: Jednosměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: Specialista pro tvorbu a kontrolu cen

Minimální požadavky vzdělání: ÚSO (vyučení s maturitou)
Lokalita: Kraj Vysočina
Obor: Administrativa a organizace, Ekonomika a finance, Obchod, prodej a nákup
Pozici nabízí: PACOVSKÉ STROJÍRNY, a.s.
Ulice: Nádražní 697
Město: Pacov
PSČ: 395 01

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Ing. Lenka Kočová
E-mail: Ing. Lenka Kočová
Telefon: +420 565 410 213

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: PACOVSKÉ STROJÍRNY, a.s.