Specialista pro tvorbu a kontrolu cen

Pracovní místo ( Specialista pro tvorbu a kontrolu cen ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Náplň práce: příprava kalkulací a cenových nabídek; zpracování předpokládaných materiálových, mzdových a kooperačních nákladů dle zadání zákazníka; kalkulace jednoduchých nerezových výrobků po komplexní procesní celky; sledování a vyhodnocování skutečných nákladů a kalkulovaných nákladů; denní ...

Mohly by Vás zajímat obory:

Administrativa a organizace
Ekonomika a finance
Obchod, prodej a nákup

Další volná místa

SPECIALISTA NÁKUPU - COMODITY BUYER CIZ Náplň práce: - řídit a monitorovat veškeré záležitosti, které se týkají výrobních dodavatelů -zlepšovat cenu a kvalitu dodávek Požadujeme: VŠ vzdělání, - angličtinu plynule - min. 3 roky zkušenosti v automotive, - ochota ...
Faurecia Components Písek, s.r.o. Písek, Inzerováno před 2 dny

Poradce výživy, výživoví specialisté Pozice: poradce výživy, výživoví specialisté Nabízíme práci v oblasti poradenství a zdravé výživy, hodnocení a sestavování výživových plánů, pravidelné osobní konzultace s klienty, prodej potravinových doplňků, asistent/ka na recepci. Požadujeme ...
Ing. Petra Doubková Příbram, Inzerováno před 3 dny

PROJEKTANT - ENERGETICKÝ SPECIALISTA Částečná znalost AUTOCADu, strukturovaný životopis zaslat na uvedený e-mail Volné místo projektant - energetický specialista pro lokalitu České Budějovice.
PROPLYN CB s.r.o. České Budějovice, Inzerováno před 3 dny