ČESKÁ LÉKÁRNA HOLDING, a.s.

Lékárník asistent

Odeslat

Pracovní náplň
Místo výkonu práce : Wilsonova 300/8, Praha 2 - Vinohrady
Způsob prvního kontaktu : telefonicky na č. 739 329 179
Kontaktní osoba : pan Ivo Jonáš
Upřesňující informace : VŠ vzdělání v oboru farmacie, zájem o pacienta a jeho zdraví, schopnost poskytovat kvalitní odborné poradenství a péči
Zaměstnanecké výhody : stravenky, 5 dní dovolené navíc, vzdělávací kurzy a školení + další
Volné místo lékárník asistent pro lokalitu Praha.

Nabízíme
Nástup možný od: 01. 07. 2017
Směnovost: Dvousměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: Lékárník asistent

Minimální požadavky vzdělání: Vysokoškolské
Lokalita: Praha
Obor: Farmacie a zdravotnictví
Pozici nabízí: ČESKÁ LÉKÁRNA HOLDING, a.s.
Ulice: Wilsonova 300
Město: Praha
PSČ: 110 00

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Ivo Jonáš
E-mail: Ivo Jonáš
Telefon: +420 739 329 179

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: ČESKÁ LÉKÁRNA HOLDING, a.s.