SEŘIZOVAČ thermoformovacích strojů

  • Liberec

Pracovní místo ( SEŘIZOVAČ thermoformovacích strojů ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Pracovní náplň:
- Seřizování thermoformovacích strojů
- Výměna nástrojů a drobné opravy
- Kvalitativní uvolňování výroby
Požadujeme:
- Středoškolské vzdělání s maturitou, případně vyučení
- Minimálně 1 rok praxe na pozici seřizovače (nástupní plat dle praxe)
- Zkušenosti s obsluhou robotů - výhodou
- Oprávnění a praxe v řízení VZV - výhodou
- Manuální zručnost
- Dodržování pravidel hygieny pro potravinářský průmysl (potravinářský průkaz)
- Práce s počítačem
Nástup:
- možný ihned nebo dle dohody
Benefity:
- Příplatky, měsíční a pololetní prémie, stravenky, 1 týden dovolené navíc, příspěvek na penzijní připojištění, vstupenky na volnočasové aktivity, odměny za zlepšovatelské návrhy, atd.
Pozn.: Nepřetržitý provoz, pracovní poměr na dobu určitou s možností prodloužení na dobu neurčitou
Volné místo seřizovač thermoformovacích strojů pro lokalitu Liberec.