specialista ERP, programátor/ka

Pracovní místo ( specialista ERP, programátor/ka ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
- SŠ nebo VŠ vzdělání technického zaměření, praxe s ERP systémy výhodou, znalost databází a programování na pokročilé úrovni, praxe v dané oblasti výhodou, samostatnost, komunikativnost, schopnost pracovat v kolektivu, zodpovědnost, pečlivost, flexibilita, snaha učit se novým věcem, empatie, ...

Mohly by Vás zajímat obory:

IT - software, vývoj aplikací

Další volná místa

Programátor NC strojů - technolog CNC frézky Volné místo pro programátor nc strojů - technolog cnc frézky lokalitu Svatý Jiří.
Zemědělsko obchodní družstvo Zálší Svatý Jiří, Inzerováno včera

CNC programátoři Místo pracoviště: - Dřísy 300, 277 14 Praha - východ Prvotní kontakt: - e-mail: janeckova@aterra.eu Upřesňující údaje: - strojírenské vzdělání - zkušenost se seřizováním či programováním CNC strojů - znalost technické dokumentace Volné místo cnc ...
REMET TECHNIK s.r.o. Dřísy, Inzerováno před 2 dny

Kontrolor, programátor Dohled nad výrobou z hlediska kontroly dílů, pravidelné analýzy výrobních a kontrolních metod, spolupráce s výstupní kontrolou, vedoucím výroby, spolupráce se zákazníky z hlediska metodiky měření, zlepšení výrobních systémů, konfigurace a ...
Plaschka, spol. s r.o. Hořice na Šumavě, Plný úvazek, Inzerováno před 2 dny