Pavlis Interier s.r.o.

TRUHLÁŘI - NÁBYTKÁŘI

Odeslat

Pracovní náplň
TRUHLÁŘI - NÁBYTKÁŘI - Místo výkonu práce: Suchomasty. Upřesňující informace: nástup možný ihned, možnost zaškolení. Náplň práce: výroba zakázkového nábytku z lamina a masivního materiálu, možné rozšíření pracovní profese o obsluhu CNC strojů včetně technologie. Kontakt: telefonicky, e-mailem.
Volné místo truhláři - nábytkáři pro lokalitu Suchomasty.

Nabízíme
Nástup možný od: 01. 11. 2017
Směnovost: Jednosměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: TRUHLÁŘI - NÁBYTKÁŘI

Minimální požadavky vzdělání: Střední odborné (vyučen)
Lokalita: Středočeský kraj
Obor: Výroba, provoz a řemesla
Pozici nabízí: Pavlis Interier s.r.o.
Ulice: 187
Město: Suchomasty
PSČ: 267 22

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Martin Pavlis
E-mail: Martin Pavlis
Telefon: +420 602 643 227

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: Pavlis Interier s.r.o.