VEDOUCÍ FYZIOTERAPEUT S OSVĚDČENÍM

  • Karviná

Pracovní místo ( VEDOUCÍ FYZIOTERAPEUT S OSVĚDČENÍM ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Nabízíme příjemné prostředí, moderní přístrojové vybavení, možnost odborného růstu(zvyšovaní kvalifikace). Nabízíme možnost osobního ohodnocení, další příplatky dle vnitřního předpisu a zaměstnanecké benefity.

Náplň práce:
- odpovědnost za vedení rehabilitačního oddělení
- organizace práce týmu pracovníků rehabilitace a dohled nad ní,
- odborné vedení týmu pracovníků rehabilitace,
- sestavování rehabilitačního plánu ve spolupráci s lékařem,
- provádění kontrolních a závěrečných posouzení efektu terapie,
- odborné zvyšování kvalifikace,
- zapojení do inovativních projektů.

Požadujeme:
- zkušenost s vedením týmu výhodou,
- ochotu vzdělávat se,
- silnou komunikativní a pracující osobnost,
- aktivní, pro-klientský a empatický přístup k lidem,
- pečlivost, spolehlivost a schopnost týmové práce,

První mzdové ohodnocení, dle délky praxe, od 35 až 45 tis/měsíc
Volné místo vedoucí fyzioterapeut s osvědčením pro lokalitu Karviná.