Nabidky-prace.cz server s nabídkou práce online, každý den aktualizace volných míst.

Automechanik - autoelektrikář

Pracovní místo ( Automechanik - autoelektrikář ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Místo výkonu práce: U Hřebčína 547, Mimoň, termín nástupu možný ihned.
-nástupní plat od 14000,- Kč čistého (podle dosažené praxe - dohodou)
-jednosměnný provoz
-benefity formou možnosti oprav vozidel rodinných příslušníků za výhodných podmínek
-pravidelná odborná školení v oboru
požadavky na ...

Mohly by Vás zajímat obory:

Strojírenství
Výroba, provoz a řemesla
Automobilový průmysl

Další volná místa

AUTOELEKTRIKÁŘ, AUTOMECHANIK Požadujeme: řidičský průkaz, samostatné uvažování. Volné místo autoelektrikář, automechanik pro lokalitu Liberec.
Jiří Černý Liberec, Inzerováno před 2 dny

automechanik a autoelektrikář nákladních vozidel Dvousměnný provoz - pondělí -pátek ve vlastním servisu v Kosmonosech, vyučení a praxe výhodou není však podmínkou Příspěvek na stravování + možnost ubytování ve vlastní ubytovně v areálu firmy. Volné místo automechanik a autoelektrikář nákladních ...
TRANSCENTRUM automotive logistics a.s. Kosmonosy, Inzerováno před 7 dny

Elektrikář (autoelektrikář) Vyučení v oboru elektrikář, autoelektrikář, práce do 1.000V, §6 a výše dle vyhl. 50/78 Sb. pro elektrotechniky, zdravotní způsobilost, nástup možný ihned Zaměstnanecké výhody - náborový příspěvek 10.000 Kč, zaměstnanecké jízdné, stravenky, příspěvek ...
Arriva Services a.s. Teplice, Inzerováno déle jak týden

zavřítzavřít

Buďte první, kdo se dozví o nových nabídkách práce na našem serveru!
Parametry zasílání:

Nabídky práce.cz Vám odešlou upozornění na e-mail
pokud se zveřejnění volné místo dle Vašeho výběru

Odeslat

Po odeslání požadavku upřesněte hledanou pozici Zasílání upozornění lze kdykoliv zrušit