OSTATNÍ ODBORNÍ PRACOVNÍCI V ADMINISTRATIVĚ A SPRÁVĚ ORGANIZACE (ZamK)

Pracovní místo ( OSTATNÍ ODBORNÍ PRACOVNÍCI V ADMINISTRATIVĚ A SPRÁVĚ ORGANIZACE (ZamK) ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
A02 (ZamK)
Požadujeme: pokročilou znalost Excelu.
Jazykové znalosti: korejština slovem i písmem, angličtina - výhodou
Výhody: podnikové stravování, příspěvek na dopravu
Pracoviště: Hyundai, Nošovice
Kontakt: ostravaatbbv-ak.cz
Volné místo ostatní odborní pracovníci v administrativě a správě ...

Mohly by Vás zajímat obory:

Administrativa a organizace
Vzdělávání, výuka a školství