Hyundai Dymos Czech, s.r.o.

OSTATNÍ ODBORNÍ PRACOVNÍCI V ADMINISTRATIVĚ A SPRÁVĚ ORGANIZACE (ZamK)

Odeslat

Pracovní náplň
A02 (ZamK)
Požadujeme : pokročilou znalost Excelu.
Jazykové znalosti: korejština slovem i písmem, angličtina - výhodou
Výhody: podnikové stravování, příspěvek na dopravu
Pracoviště: Hyundai, Nošovice
Kontakt: ostrava@bbv-ak.cz
Volné místo ostatní odborní pracovníci v administrativě a správě organizace (zamk) pro lokalitu Nošovice.

Požadavky
Práce s PC - tabulkový procesor (Excel)
Jiné Aktivní - korejština

Nabízíme
Nástup možný od: 05. 08. 2017
Směnovost: Pružná pracovní doba

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: OSTATNÍ ODBORNÍ PRACOVNÍCI V ADMINISTRATIVĚ A SPRÁVĚ ORGANIZACE (ZamK)

Minimální požadavky vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Lokalita: Moravskoslezský kraj
Obor: Administrativa a organizace, Vzdělávání, výuka a školství
Pozici nabízí: Hyundai Dymos Czech, s.r.o.
Ulice: Hyundai 700
Město: Nošovice
PSČ: 739 51

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Martina Hrabcová

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: Hyundai Dymos Czech, s.r.o.