A-Z PREZIP a.s.

Jeřábník/ce

Odeslat

Pracovní náplň
Pracoviště: Chrudim - stavby po celé ČR.
Požadavky: kolové jeřáby 1030, 1055,1060 1080, 1100, 1100.2, 1100.4.2, jeřábnický průkaz.
Nabízíme: možnost rekvalifikace, příspěvek na stravné, mimořádné odměny.
Kontakt: telefonicky od 7:00-16:00 hod. nebo e-mailem.
Volné místo jeřábník/ce pro lokalitu Chrudim.

Požadavky
Jiné - jeřábnický průkaz

Nabízíme
Nástup možný od: 02. 10. 2017
Směnovost: Turnusové služby

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: Jeřábník/ce

Minimální požadavky vzdělání: Střední odborné (vyučen)
Lokalita: Pardubický kraj
Obor: Doprava a logistika, Stavebnictví a reality
Pozici nabízí: A-Z PREZIP a.s.
Ulice: Pardubická 326
Město: Chrudim
PSČ: 537 01

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Jana Kabrhelová
E-mail: Jana Kabrhelová
Telefon: +420 703 160 239

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: A-Z PREZIP a.s.