POMOCNÁ SÍLA DO KUCHYNĚ - doporučenky je možné projednat každé pondělí a středu

  • Jičín

Pracovní místo ( POMOCNÁ SÍLA DO KUCHYNĚ - doporučenky je možné projednat každé pondělí a středu ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

POMOCNÁ SÍLA DO KUCHYNĚ - pracoviště Jičín.
V případě zájmu volejte PO-PÁ od 9.00-14.00 hod na tel.: 731449975 pí Lenka Suchardová nebo se dostavte osobně každé pondělí a středu mezi 10:00-11:00 hod + stručný životopis. V době od 3.7.-7.7. 2017 dovolená - kontaktní osoba nebude k zastižení!
Požadujeme základní vzdělání, spolehlivost, pracovitost, praxe v oboru výhodou.
Náplní práce je pomoc při vaření a úklid.
Nabízíme pracovní poměr na dobu určitou 6 měsíců s možností prodloužení až na neurčito.
Volné místo pomocná síla do kuchyně - doporučenky je možné projednat každé pondělí a středu mezi 10:00-11:00 hod + životopis pro lokalitu Jičín.