JAROSLAV KALINIČ s.r.o.

OSTATNÍ PRACOVNÍCI PŘÍBUZNÍ NÁSTROJÁŘŮM

Odeslat

Pracovní náplň
OSTATNÍ PRACOVNÍCI PŘÍBUZNÍ NÁSTROJÁŘŮM - Místo výkonu práce: Beroun. Požadavky: bezúhonnost. Kontakt: telefonicky (10:00-16:00 hod.).
Volné místo ostatní pracovníci příbuzní nástrojářům pro lokalitu Beroun.

Nabízíme
Nástup možný od: 01. 11. 2017
Směnovost: Jednosměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: OSTATNÍ PRACOVNÍCI PŘÍBUZNÍ NÁSTROJÁŘŮM

Minimální požadavky vzdělání: Základní + praktická škola
Lokalita: Středočeský kraj
Obor: Výroba, provoz a řemesla
Pozici nabízí: JAROSLAV KALINIČ s.r.o.
Ulice: Brožíkova 284
Město: Beroun
PSČ: 266 01

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Yaroslav Kalynych
Telefon: +420 605 259 005

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: JAROSLAV KALINIČ s.r.o.