Sichuan Airlines, odštěpný závod

Operátor letecké stanice

Odeslat

Pracovní náplň
Místo výkonu práce : Spálená 108/51, Praha 1 + Letiště Václava Havla, Praha - Ruzyně
Způsob prvního kontaktu : e-mailem - vanicka@gmail.com
Kontaktní osoba : JUDr. Pavlína Vanická
Upřesňující informace : NÁPLŇ PRÁCE - odpovědnost za pozemní a letecký provoz, koordinaci týmů, týmů posádek, odbavení, pozemního personálu, prcovníků zavazadel atd. Zajištění bezproblémového servisu pro cestující, jejich zavazadla, další náklad, odpovědnost za splnění podmínek pro včasný odlet a bezpečnost letadel.
POŽADUJEME - anglický a čínský jazyk na vynikající úrovni, zkušenost na obdobné pozici v leteckém provozu vítána, flexibilitu .Životopisy výhradně k rukám JUDr. P. Vanické na výše uvedený e-mail.
Volné místo operátor letecké stanice pro lokalitu Praha.

Požadavky
Angličtina Aktivní - vynikající úroveň, Čínština Aktivní - vynikající úroveň

Nabízíme
Nástup možný od: 01. 07. 2017
Směnovost: Pružná pracovní doba

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: Operátor letecké stanice

Minimální požadavky vzdělání: Bakalářské
Lokalita: Praha
Obor: Management, Automobilový průmysl
Pozici nabízí: Sichuan Airlines, odštěpný závod
Ulice: Spálená 108
Město: Praha
PSČ: 110 00

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: JUDr. Pavlína Vanická
E-mail: JUDr. Pavlína Vanická

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: Sichuan Airlines, odštěpný závod