KOH-I-NOOR HARDTMUTH Trade a.s. Vedoucí prodejny

Vedoucí prodejny

Odeslat

Pracovní náplň
Místo výkonu práce : Václavské náměstí 812/59, Praha 1
Způsob prvního kontaktu : e-mailem - kht.maloobchod@koh-i-noor.cz
Kontaktní osoba : pan Kučera Aleš
Uřesňující informace : zkušenost s vedením týmu a prodejem, výborné řídící a organizační schopnosti, výborné komuikační schopnosti a vstřícný přístup k zákazníkům, příjemné vystupování a pozitivní vztah k prodeji, schopnost vést a motivovat tým, samostatnost, spolehlivost, zodpovědnost, vysoké pracovní nasazení a odolnost vůči stresu.
Zamšstnanecké výhody : příspěvek na stravování

Nabízíme
Nástup možný od: 01. 07. 2017
Směnovost: Pružná pracovní doba

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: Vedoucí prodejny

Minimální požadavky vzdělání: Střední odborné (vyučen)
Obor: Obchod, prodej a nákup
Pozici nabízí: KOH-I-NOOR HARDTMUTH Trade a.s.

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Aleš Kučera
E-mail: Aleš Kučera

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: KOH-I-NOOR HARDTMUTH Trade a.s.