Manažer tepelného zpracování kovů

  • Vodňany

Pracovní místo ( Manažer tepelného zpracování kovů ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Oblast úkolů:
Oblast Vašich úkolů:
- Strategické vedení provozu tepelného zpracování
- Samostatné zpracování nových projektů - projektový manažer
- Zodpovědnost za organizaci a výsledky procesů výrobního provozu
- Zodpovědnost za kvalitu
- Zodpovědnost za ekonomické výsledky provozu
- Zavádění nových technologií tepelného zpracování kovů a nauhličování

Váš profil:
- VŠ vzdělání obor strojírenství, specializace metalurgie
- Praxe v oboru tepelného zpracování kovů min. 5 let
- Zkušenosti s prací v metalurgické laboratoři výhodou
- Organizační schopnosti
- Inovativní myšlení
- Jazykové znalosti - německý jazyk na komunikativní úrovni
Nabízíme Vám:
- zajímavou a perspektivní práci ve stabilním rodinném podniku s dlouholetou tradicí
- odpovídající platové ohodnocení
- bohatý systém zaměstnaneckých a manažerských benefitů (např. týden dovolené navíc, příspěvek na závodní stravování, připojištění, další vzdělávání, aj.)

Životopisy a žádosti o pracovní místo zasílejte na níže uvedené kontakty. Do předmětu zprávy prosím uveďte, o které místo se ucházíte.
Volné místo manažer tepelného zpracování kovů pro lokalitu Vodňany.