Montéři kovových konstrukcí

  • Cheb

Pracovní místo ( Montéři kovových konstrukcí ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Místo výkonu práce: ČR a EU zejména Německo a Rakousko. Pracovní poměr na dobu určitou (1rok) s možností prodloužení po vzájemné dohodě. Nástup možný ihned. Pracovní doba: nejčastěji od 8:00-16:00hod, může se lišit dle konkrétních zakázek. Náplň práce: montáž kovových rámů střešních světlíků. Požadujeme: odborné vzdělání v technickém oboru, možnost zaměstnání i pro technicky zručné nevyučené zájemce, znalost německého jazyka, znalost technických výkresů a stavebních plánů, oprávnění na VZV, řidičský průkaz sk. B výhodou. Nabízíme práci na hlavní pracovní poměr nabo částečný úvazek, plat je závislý na výkonu odvedené práce. Kontakt pro zájemce: telefonicky Po-Pá od 10:00-15:00hod anebo e-mailem ke sjednání následné osobní schůzky na adrese Klostermannova 4, 352 01 Aš.
Volné místo montéři kovových konstrukcí pro lokalitu Cheb.