programátor

  • Brno

Pracovní místo ( programátor ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Pište na: ivoklima@ivimedia.cz
Žádáme o zaslání vašeho životopisu.
Zkušební doba 3měsíce

Požadujeme
- Uživatelská znalost Linuxu
- programování - PHP, Python nebo C + základní znalost Bash...
- HTML + CSS
- samostatnost a odpovědnost
- spolehlivost, pracovitost, týmového ducha
- vhodné i pro absolventy hledající praxi
Výhodou
- PHP, MySQL
- Git
- jQuery
- Nette, Doctrine

Poznámka k volnému místu:
Hledáme nadaného programátora/vývojáře pro vývoj multimediálních aplikací. Zajímavá a perspektivní práce v návaznosti na spolupráci se světovým výrobcem multimediálních zařízení a TV.

Nabízíme
HPP, nástup možný ihned
od 20.000,- ve zkušební době
mladý kolektiv
perspektivní a zajímavou práci
dlouhodobé projekty
spolupráci na projektu s účastí nadnárodní společnosti
rychlý platový růst
Bydliště Brno a okolí.
Volné místo programátor pro lokalitu Brno.