Vývojový pracovník pro skupinu Kosmetické suroviny

  • Dolní Dobrouč

Pracovní místo ( Vývojový pracovník pro skupinu Kosmetické suroviny ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Místo výkonu práce: Dolní Dobrouč č.p. 401, 561 02 Dolní Dobrouč
Klíčové úkoly a odpovědnosti:
- Vývoj nových kosmetických surovin proti stárnutí kůže
- Aplikovaný výzkum: studium procesu stárnutí kůže, studium účinků vyvíjených surovin (in vitro, in vivo)
- Generování nových myšlenek, nápadů
- Samostatný design a vedení experimentů
- Koordinace projektů od idey, přes experimentální ověřování, vývoj suroviny až po obchodní podporu
- Publikační činnost (vědecké/komerční publikace)
- Prezentační činnost (konference, veletrhy, semináře se zákazníky atp.)
- Komunikace napříč celou společností
Požadujeme:
- Ukončené VŠ vzdělání - farmacie, molekulární/buněčná biologie, fyziologie živočichů, biochemie, medicína atp.
- Ph.D. v některém z těchto oborů výhodou
- Zkušenosti ve výzkumu nebo vývoji se zaměřením na (pato)fyziologii kůže, stárnutí, nebo dermatologii výhodou
- Schopnost orientace v odborné literatuře
- Znalost anglického jazyka na úrovni B1 a vyšší
- Dobré prezentační dovednosti výhodou
- Dobrá znalost práce na PC s programy MS Office
- Schopnost práce v týmu
- Pečlivost, zodpovědnost, samostatnost a kreativita
- Zájem řešit komplexní a víceoborové úkoly
- Řidičský průkaz typu B
Nabízíme:
- Podpora osobního rozvoje a vzdělávání
- Pružná pracovní doba s možností maximálního sladění pracovních a osobních aktivit
- Zahraniční pracovní cesty (USA, Evropa, Asie)
- Po 1. roce 5. týden dovolené navíc
- Zázemí stabilní společnosti s tradicí více než 25 let na světových trzích
- Stravování v areálu firmy s příspěvkem
- Příspěvky na dětskou rekreaci
- Sleva na firemní produkty
- B